Wczytuję mapę...

Data/Czas
06.03.2015 - 07.03.2015
21:00 - 23:30

Miejsce
Klub Kosmos C.H. Jantar

Kategorie


Bo najwięcej witaminy, mają Polskie dziewczyny…
Ooo tak!! Zapraszamy Was serdecznie na WEEKEND DLA KOBIET.
Wszystko to z okazji ich święta!!

kosmos-06-07-03Specjalnie dla Pań w PIĄTEK zaśpiewa i zatańczy dla Was nikt inny nikt inny jak sam ELVIS… Natomiast w SOBOTĘ na afrykańskich Bębnach zagra MALEO CONGA.

Piotr Bugzel – ELIVIS – urodził się 28.12.1970r w Poznaniu. Ten przyszły wokalista, kompozytor i autor tekstów wychował się w rodzinie muzyków, dzięki czemu już jako dziecko miał styczność z muzyką, gitarą oraz oczywiście twórczością Elvisa. Nie mogło to pozostać bez wpływu na Jego przyszłość, więcej – sprawiło że Król Rock’n’rolla towarzyszy mu niezmiennie w Jego karierze muzycznej i estradowej.

Maleo Conga – to charyzmatyczna, pełna urokliwego uśmiechu postać – artysta, w którym talent muzyczny objawił się już w wieku przedszkolnym, kiedy pierwszym bębnem był kociołek i pielęgnowany jest aż do dziś. Swój talent muzyczny „Maleo Conga” rozwijał z dnia na dzień grając na rodowitych bębnach afrykańskich, w skład których wchodzą: conga (wysoko i nisko tonowe), bongosy (wysoko i nisko tonowe), djembe (o różnorodnej palecie barw) oraz timbalesy – nazywane też klubowymi. Wielka energia artysty i entuzjazm sceniczny jaki towarzyszy mu w trakcie setów muzycznych sprawia, że koncerty z jego udziałem ściągają setki widzów.

Gra na 7 bębnach afrykańsko-klubowych w połączeniu z muzyką, która prezentuje dj tworzą niesamowitą atmosferę i euforię wśród klubowiczów. Ta wyjątkową mieszanka dwóch rodzajów muzyki – mechanicznej i na żywo sprawia, że publiczność, która bawi się na koncertach „Maleo Conga” o gromkie brawa nie trzeba prosić. Występy Maleo mogliśmy zobaczyć na wielu nadmorskich imprezach, przykładem chociażby są Ibiza Party, Malibu Night, Beach Party, Tequila Night i innych.

START 21:00
TICKET: 10 PLN*

REZERWACJE: 59 841 29 55
*Klub zastrzega sobie prawo do selekcjonowania uczestników imprez
*Wstęp na imprezę oznacza zgodę uczestnika na bezpłatne wykorzystanie jego wizerunku przez Organizatora dla celów marketingowych

Udostępnij.