Wczytuję mapę...

Data/Czas
27.04.2014
13:00 - 17:00

Miejsce
Sala Widowiskowa

Kategorie


Plakat2014

Amatorski Turniej Wyciskania Leżąc im. Macieja Czarnucha co roku zaszczyca swoją obecnością kilkudziesięciu zawodników. W tym gronie znajdują się osoby z regionalnej a nawet ogólnopolskiej czołówki. Kolejna edycja tego turnieju już 27 kwietnia br. Stowarzyszenie Aktywni Damnica zaprasza na ten dzień do Damnicy, gdzie w sali widowiskowej odbędzie się to coroczne lokalne wydarzenie. Zmagania odbędą się w kilku kategoriach wiekowych od Gimnazjum do kat. 40+. Osobno odbędzie się rywalizacja Kobiet i Osób Niepełnosprawnych. Dla uczestników przewidziano trofea sportowe.

Swój udział w turnieju zapowiedzieli: Ryszard Fornalczyk(56 lat) z Koszalina wraz ze swoimi podopiecznymi ze START-u, Paweł Tyborczyk ( 29 lat) z Jezierza ( gmina Kołczygłowy), grupa z Ustki tryumfatorzy klasyfikacji drużynowej z 2013 roku, goście z Tczewa i Jastarni no i oczywiście lokalni zawodnicy.

Dla miłośników treningu ogólnorozwojowego przygotowano coś nowego jest to „Wielobój Siłowy”. Ciąg ćwiczeń które należy wykonać w kolejności w jak najkrótszym czasie.

Więcej informacji na stronie stowarzyszenia ( ssiaktywnidamnica.cba.pl) lub pod telefonem: 696620858 (Wojciech Wilkowski).

Udostępnij.