Wczytuję mapę...

Data/Czas
13.03.2015
21:00 - 23:30

Miejsce
Social Club Domówka

Kategorie


„Chcąc nieco wkurwić czytelników, którym nazwa portalu nie pasuje do niektórych treści tu prezentowanych, przedstawiam artystę, który powinien być znany tym starszym fanom hałasu (Ścianka), miłośnikom dzieł Smarzowskiego („Wesele”), zaś aktualnie może spodobać się młodzieży w wąskich gaciach, hołubiącej indie popowe gwiazdki. Jacek Lachowicz, multiinstrumentalista i kameleon, ciągle poszukujący nowych wrażeń, powraca, tym razem pod nazwą Lachowicz Audio System z solową płytą „Szum”, na której po swojemu interpretuje muzykę popową, przy użyciu głównie instrumentów przyciskanych, szumiących (sic!) i buczących. Wychodzi z tego coś co nazwałbym alternatywnym popem dla myślących.”

http://www.violence-online.pl/wywiady/jacek-lachowiczl-a-s-niemen-alt-popu/

Podczas ubiegłorocznej trasy L.A.S. wystąpił na ponad 20 koncertach w całej Polsce( w tym na Off Festiwalu), gdzie spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem.

L.A.S. o sobie pisze tak: Od długiego czasu zastanawiałem się nad zmianą dotychczasowej formuły koncertowej. Zbyt dużo dźwięków – zbyt głośno – za mało miejsca na rzeczywiste wejście w strukturę koncertową – przechodziło mi przez głowę. Dlatego też zdecydowałem się na odejście od zespołowego grania koncertów i stworzenie L.A.S. – u. Ponieważ większość życia spędziłem w lesie i nawet wciąż jestem w lesie – pomyślałem, że nazwa L.A.S. będzie najbardziej adekwatna do mojego fizycznego stanu skupienia.

Poniżej w kilku zdaniach wyjaśniam czym jest L.A.S.
L.A.S. – to Lachowicz Audio System.
L.A.S. – to kilka instrumentów, jeden głos zduplikowany w elektroniczny bukiet głosów
L.A.S. –to solominimalkoncertakt.
L.A.S. – to słowa z muzyką czyli piosenki.

 

Support: Michael Poon & Nathan Pole

piątek.13.03.2015 , godz.21:00

zrzuta: fb 7/10

Zapraszamy!

Udostępnij.