Wczytuję mapę...

Data/Czas
06.03.2015 - 07.03.2015
21:00 - 23:30

Miejsce
Social Club Domówka

Kategorie


Tak, tak szanowne Panie ten weekend na Domówce przewidziany jest dla Was. Przygotowaliśmy Wam dwa dni muzycznej balangi tak aby w niedziele kiedy już wszyscy oficjalnie obrzucą Was kwiatami i życzeniami po kuracji w Domówce pozostały zakwasy i dobre wspomnienia.

domowka-07-03

Piątek i Sobotę pozwoliliśmy sobie skompresować do jednego wydarzenia ale będą to dwa oddzielne dni różniące się nieco muzycznie.

Piąteczek to spotkanie z naszymi lokalnymi kobietkami za sterami, Mają & Ivy.

Ivy to dziewczyna, którą już od jakiegoś czasu można spotkać za gramofonami w naszym rodzimym Słupsku. Już w czasach szkolnych zaszczepiła w sobie bakcyla do muzyki elektronicznej, jednak łączeniem utworów w jedną całość zajmuje się od niedawna. Nie lubi ograniczać się do konkretnych gatunków, dlatego w jej miksach możemy usłyszeć różnorodność w postaci nu disco, deep house oraz techno. To co nią kieruje, to przekonanie do tego, że „muzyka jest językiem wszechświata”.

Maja – początki były z pozoru niewinne i miały odgrywać role zabawy w życiu Mai. Jej pierwszy raz za konsoletą miał miejsce na imprezie plenerowej pt. „Garden Party”, która była organizowana również przez nią. Głównymi gatunkami jakimi się jara to Deep House, Nu Disco oraz Tech House. Jednakże Maja nie lubi się specjalnie ograniczać i Bóg jeden wie co przyjdzie jej do głowy tegoż właśnie wieczoru. Maja to także jedna z Waszych ulubionych Domówkowych barmanek, człowiek orkiestra, człowiek bez którego Domówka była by niczym Pamela Anderson bez botoksu.

Sobotę muzycznie zostawiamy do dyspozycji dwóm dziewczynkom ze Szczecina. Olah & Good Aunt.

olaH – selektorka ze Szczecina, która w swojej kolekcji posiada pełną paletę barw i odcieni muzyki, dla której fundamentem jest głęboki bas. Korzenie tych dźwięków tkwią gdzieś głęboko pod Jamajką i sięgają aż do londyńskiego metra. Przez ponad siedem lat wyraża siebie poprzez czarną duszę winylowych płyt: reggae oraz dancehall. Sięga również po klasyczny d’n’b, trenuje parkiet muzyką jungle bądź imprezowym ghetto funk’iem, aby na koniec zasiać trochę trwogi elektronicznym dub’em i dubstepem. Obecnie zaangażowana w muzyczne projekty AllOnSound, Rootsmen Corner oraz Null’AH.

Good Aunt, to już niemalże Domówkowa ciocia, która musi odwiedzić rodzinkę raz na parę miesięcy, by poruszyć parkietem połamanymi zbasowanymi dźwiękami, mówiąca o sobie skromnie „Grające dziewczę ze Szczecina”.Inni jednak mówią o niej … Księżniczka trapu. Pismak, przyszły doktor, wielka wielbicielka ciężkiego brzmienia. Była dziennikarka muzyczna. Grywa tam, gdzie wie, że znajdzie odbiorców dźwięków łamiących kości. Lubi złoto, brokat i czaszki – dlatego też w jej setach znajdziecie tłusty trap, mroczny dnb, a to wszystko okraszone energetycznym moombahtonem i twerkiem z domieszką rapu. Zdecydowanie jedna z pierwszych, jeśli nie pierwsza Pani Dj w polskiej TRAP grze :)

Piątek & Sobota, 6,7 marzec 2015

Start.21:00

Zrzuta: kobietki free/panowie 7.

Do tego dla pierwszych Gości płci pięknej przygotujemy specjalne barowe potrawki ;)

Do Zobaczenia!

Udostępnij.