Wczytuję mapę...

Data/Czas
12.09.2014 - 13.09.2014
00:00

Miejsce
Warhol

Kategorie


worhol-12-13★★★★★★★★★★ Warhol prezentuje: Find Your Way! ★★★★★★★★★★

Każdy człowiek musi znaleźć w życiu swoją drogę… Poszukiwania możecie zacząć w weekend w Warholu :) Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was niebanalną porcję muzycznych wynurzeń, które prezentować będą różnorodni stylowo DJ-e. Będzie przy czym potańczyć, będzie co łyknąć i będzie z kim pogadać. A Wy będziecie?

W piątek grają:
★ Mexyk (Team Warhol)
★ Dziki Wąż
★ BOOTanick
★ G

A w sobotę:
★ Jack
★ Mexyk (Team Warhol)
★ Grubszy (ESFA Kru)
★ Kehyo (ESFA Kru)

Wstęp : po 5 złotych polskich od głowy.

_________________________________________________________

★ Mexyk ★

Muzycznie pasjonuje go niemal wszystko – od muzyki klasycznej i chóralnej począwszy, na ciężkich gitarowych brzmieniach skończywszy. Grywać zaczął tuż po uzyskaniu pełnoletności, czyli już parę dobrych lat temu ;) Obecnie przez membrany głośników przepuszcza głównie elektronikę, a konkretnie housowe brzmienia. Flirtuje również z drum&bassem i nie pogardzi dobrym break beatem.

Reprezentuje Team Warhol.

★ Dziki Wąż ★

Młody, dobrze zapowiadający się, ambitny DJ. Od 2008 roku, wakacje spędza za konsoletą SENSO Mielno. Miał okazję zagrać już w wielu klubach w całej Polsce. Charakteryzuje się znakomitą techniką miksowania i pełnym poświęceniem za konsoletą. Jego sety są bardzo energiczne i zróżnicowane, ponieważ nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego. Można w nich usłyszeć elektro , tech-house, house, pop a nawet rock. Lubi zwariowane, szalone imprezy.

★ BOOTanick ★

Od szczenięcych lat wychowywany na muzyce wszelkiej maści i pochodzenia. Swoją przygodę z elektroniką rozpoczął od dyskotekowych przebojów, aby w naturalny sposób przeewoluować do syntezatorowych brzmień techno, a następnie do progresywnych i deephousowych tracków. Od taśm magnetofonowych, przez płyty kompaktowe, czarne placki, aż do rewolucji cyfrowej. Pełen sprzeczności, w różnorodne zainteresowania bogaty. A że człowiek nie samą muzyką żyje – BOOTanick wizualizacjami swemi ożywia zarówno obrazy, jak i ludzi… Okrasił już nimi sety wielu polskich i zagranicznych gwiazd. Co zrobi tym razem?

★ G ★

W swej aktualnej bioformie, to bezbarwny, odlotowy człek, otrzymany w procesie fermentacji bitów około roku 2008. Jego odurzający efekt można odnotowywać, jako wywierający psychojebną siłę, której podatnymi osobliwościami jest większość Klaberów. Zdaniem G, najlepszym bitem, jaki kiedykolwiek istniał, jest Psychodeliczny Mózgogrzmot. Poza tym powiada się, że G jest najbardziej nieprawdopodobnie użytecznym dejotem, jakiego może usłyszeć międzyplanetarny Klaberowicz. Częściowo dlatego, że ma olbrzymi wpływ na klaberskie synapsy. Można odlecieć z nim dla ochrony przed chłodem; można położyć się z nim na roziskrzonych, marmurowych piaskach plaż, wdychając odurzające morskie powietrze; można przykryć się nim, śpiąc pod czerwonymi gwiazdami na opuszczonym świecie; można posłużyć się nim jak żaglem, płynąc małą tratwą w dół powolnej rzeki; można go odpowiednio nawilżyć i używać jako broni w walce wręcz; Można zawinąć go na głowie dla ochrony przed szkodliwymi wyziewami; W razie niebezpieczeństwa, wymachując ręka do G, można dawać sygnały alarmowe – no i oczywiście można wsłuchać się w niego, jeżeli ciągle jeszcze jest dostatecznie czysty. Ten, kto wie, gdzie jest G, pozna raz na zawsze jasną i prostą odpowiedź na wszystkie małe i dokuczliwe problemy życia, wszechświata i wszystkiego innego!

★ Jack ★

Pierwsze muzyczne harce Jacka za konsoletą miały miejsce w okolicach roku 2001. Na swojej muzycznej drodze spotkał wiele gwiazd sceny house, z którymi miał przyjemność grywać tu i tam. House nadal jest mu bliski, podobnie jak electro, DnB i break beat.

★ Grubszy&Kehyo ★

Reprezentanci ESFA Kru, muzycznie od zawsze zafascynowani, przede wszystkim, hip-hopem.

Historia pod szyldem ESFA zaczęła się mniej więcej w 1996 roku, choć już wcześniej niektórzy z członków formacji zajmowali się muzyką. Pierwszy skład tworzyli: GRUBSZY, BRONO, PRIMO, GRZYBEG oraz SIKOR. ESFA nigdy nie była zespołem jako takim, ale raczej grupą znajomych, których pasją była muzyka rap, ale nie tylko rap. Wśród osób blisko zaprzyjaźnionych i wspomagających pojawiali się TEHA i KEHYO, który później stał się jednym z MC`s ESFA. Za muzykę od początku odpowiedzialny był BRONO, który stworzył wszystkie podkłady.

Ideą ESFA od zawsze było i nadal jest rozpowszechnianie muzyki rap i kultury hip-hop w rodzinnym Słupsku, jak i w całym kraju.

Udostępnij.