Słupskie cheerleaderki Maxi właśnie wróciły z Mistrzostw Polski w Kielcach. Obsypane medalami.

Słupszczanki zmierzyły się z najlepszymi 98 krajowymi grupami trenującymi cheerleading w czasie tegorocznych Mistrzostw Polski w Cheerleadingu Sportowym. Godziny ciężkiej pracy i talent przyniosły efekty. Tancerki pokazały klasę.

Świetnie zaprezentowały się najmłodsze Maximki, które w kategorii wiekowej dzieci do lat 8. zdobyły złoty medal. Nieco starsze Juniorki z bierkowskiej podstawówki stanęły na trzecim miejscu podium. Również brąz przypadł grupie Junior Maxi. Natomiast zespół Mini Maxi wywalczył Wicemistrzostwo Polski Cheerleaders. Dziewczyny ze Słupska okazały się też doskonałe w kategorii duetów: Aleksandra Schulz i Weronika Jasińska zajęły 4. miejsce, Agata Orzechowska i Oliwia Grodzka 6. miejsce, a Maja Nowocińska i Julia Cesnauskis 7. miejsce w kategorii wiekowej Junior Młodszy.