Uwaga kierowcy szykują się kolejne utrudnienia na słupskich ulicach. We wtorek zmiany w organizacji ruchu na ulicy Kniaziewicza. Za niespełna tydzień ruszą prace przy 3 Maja.

Od 12 sierpnia 2020r. w związku z rozpoczęciem robót związanych z przebudową ulicy Kniaziewicza w Słupsku wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. W celu umożliwienia prowadzenia robót budowlanych związanych z przebudową drogi zamknięty zostanie odcinek ulicy Kniaziewicza od ulicy Baohaterów Westerplatte do budynków nr 6 i 27. W pierwszym etapie prace polegać będą na rozbiórce istniejącej jezdni w celu wykonania nowej instalacji kanalizacji deszczowej, a następnie wykonania robót związanych z przebudową jezdni. Pozostały odcinek ulicy Kniaziewicza do ulicy Gdańskiej będzie dostępny dla pojazdów samochodowych bez znaczących utrudnień.

Od 17 sierpnia br. w związku z rozpoczęciem robót związanych z przebudową odcinka alei 3-go Maja w Słupsku wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Aleja 3-go Maja na odcinku od ulicy Wazów do ulicy Chrobrego będzie zamknięta dla ruchu pojazdów samochodowych.

W celu umożliwienia prowadzenia robót budowlanych związanych z przebudową drogi zamknięty zostanie odcinek alei 3-go Maja od ulicy Wazów do ulicy Chrobrego. Dojazd do przyległych posesji będzie możliwy, choć utrudniony z uwagi na prowadzone prace z okresowym wyłączeniem dojazdu na czas robót związanych z frazowaniem i wykonywaniem nowej nawierzchni jezdni.

Objazdy możliwe będą w dwóch wariantach: ulicami Chrobrego – Banacha – Wazów lub ulicami Rejtana – Konarskiego – Leszczyńskiego.

Udostępnij.