We wtorek, 18 września przy ul. Jaracza w Słupsku piesi poruszający się po chodniku natknęli się na znak „Przejście drugą stroną ulicy”, problem w tym, że drugą stroną ulicy też nie dało się przejść. Informację otrzymaliśmy od naszego czytelnika. 

Przy ul. Jaracza trwają prace ziemne związane z montażem podziemnej instalacji biegnącej pod chodnikami, roboty są wykonywane po obu stronach ulicy. – Z jednej strony stoi znak informujący o przejściu drugą stroną ulicy – pisze do nas internauta na alarm@gryf24.pl. – Jednak z drugiej strony też chodnik jest zablokowany przez robotników kopiących w ziemi. Przejść się nie da. 

Czytelnik musiał nadłożyć kilkaset metrów, aby dojść do piekarni znajdującej się przy ul. Jaracza. – Nie chodzi mi o to, że trwają jakieś prace, bo to zrozumiałe, ale o ignorancję wykonawcy i brak rzetelnej informacji dla pieszych – pisze internauta.

Z informacji jakie otrzymaliśmy od drogowców chodnik z jednej strony ulicy ma być odblokowany jeszcze we wtorek, a utrudnienia w związku z pracami mogą trwać jeszcze około dwóch dni.

_______________________________________________________________________________

Informację otrzymaliśmy od naszego internauty na alarm@gryf24.pl Dziękujemy. Jeśli jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia pisz do nas. 

Udostępnij.