łupscy policjanci zatrzymali sprawczynię ugodzenia nożem. 25-letnia kobieta usłyszała zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu kobiety. 

W niedzielę po godz. 3.00 nad ranem policjanci odebrali zgłoszenie dotyczące ugodzenia nożem. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na terenie Słupska. 25-letnia kobieta podczas awantury zaatakowała niebezpiecznym narzędziem 28-letniego mężczyznę. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala, a kobieta trafiła do policyjnego aresztu.

Od początku tą sprawą zajmowali się kryminalni ze Słupska. Po otrzymaniu zgłoszenia, policjanci natychmiast pojechali na miejsce, które zostało zabezpieczone. W mieszkaniu mundurowi znaleźli przedmiot, który mógł służyć do popełnienia przestępstwa, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Kryminalni ustalili przebieg zdarzenia, z którego wynika, że w mieszkaniu doszło do awantury, w której trakcie kobieta ugodziła nożem mężczyznę.

Policjanci zatrzymali 25-letnią mieszkankę Słupska. Kobieta została już przesłuchana, usłyszała zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sąd zdecydował o miesięcznym tymczasowym areszcie. Za przestępstwo, o które podejrzana jest 25-latka grozi kara co najmniej 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij.