Nasze Koło bierze udział w konkursie „Make Progress with Citi”. Możemy zdobyć dofinansowanie na projekt, który pozwoli nam na rozwój naszej organizacji, a także naszego środowiska w Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Wszystko zależy od Waszej pomocy i Waszego głosu oddanego na nasz projekt „Nowe Wyzwania – Nowa Rzeczywistość”. W ramach projektu na AP odbędą się dla studentów, doktorantów oraz naukowców szkolenia poświęcone zdobywaniu finansowania na projekty naukowe, prezentowania wyników badań naukowych oraz pracy w zespołach projektów naukowych.

Szczegóły dotyczące naszego projektu znajdziecie pod linkiem na końcu posta.

Jury złożone z ekspertów Citi Service Center Poland, Citi Handlowy i Absolvent przyzna granty wybranym projektom z największą liczbą głosów. W związku z tym prosimy Was, abyście zachęcili do głosowania także swoje mamy, bacie, wujków, a także przyjaciół. Bez Was niczego nie osiągniemy.

JAK NA NAS ZAGŁOSOWAĆ:

Organizatorzy chcą, aby losowanie było sprawiedliwe, dlatego sprawdzana będzie autentyczność każdego oddanego głosu.

Gdy już wejdziecie na stronę podaną na dole tego posta, zostaniecie przekierowani do opisu naszego projektu. Na końcu znajdziecie przycisk ZAGŁOSUJ.

Następnie będziecie musieli podać swoje imię i nazwisko, e-mail, telefon i datę, aby organizatorzy uznali Wasz głos za ważny.

Potem na podany przez Was adres e-mail zostanie przesłana wiadomość, która umożliwi weryfikację Waszego głosu. Po kliknięciu w link w mailu, otrzymacie SMSa z PINem, który należy wpisać na stronie weryfikacyjnej (która automatycznie się otworzy).

UWAGA!

CZASAMI E-MAIL TRAFIA DO SPAMU!
Pamiętajcie również, że dane jednej osoby możecie wykorzystać tylko raz.

Link do strony naszego projektu oraz głosowania:

https://studentsprogress.pl/projekt/nowe-wyzwania-nowa-rzeczywistosc+21

Serdecznie dziękujemy za Waszą pomoc! :)

Udostępnij.