Michał Bajor i trzy inne koncerty w filharmonii, taniec w Rondzie i muzyczne Zaduszki – to kulturalny weekend w skrócie. Pamiętajcie, że polecamy tylko część imprez – pozostałe znajdziecie w naszym Kalendarium Po godzinach.

„Otwórz oczy” Sfera ruchu

Ogólnopolski Festiwal Alternatywnych Teatrów Tańca to wydarzenie tworzone przez i dla społeczności miłośników sztuki teatralnej i tańca. To już szósta edycja tej imprezy – od czwartku do niedzieli zobaczymy zespoły z całego kraju.

Michał Bajor – Od Kofty do Korcza

W niedzielę w słupskiej filharmonii koncertem piosenek z dwupłytowego albumu pod tym samym tytułem. To muzyczna historia utworów, które napisane i przetłumaczone specjalnie dla niego, przez najlepszych autorów i kompozytorów, pozwoliły artyście stworzyć własny, niepowtarzalny teatr piosenki. W ten weekend w filharmonii więcej propozycji – sprawdźcie koniecznie.

Zaduszki w SOK

To cykliczne wydarzenie muzyczne poświęcone pamięci nieżyjących muzyków, przede wszystkim związanych z Ziemią Słupską. Wystąpią: MAKAR & CHILDREN of THE CORN, CHEAP TOBACCO i słupskie trio ACOUSTICAL.

W każdy czwartek w Nawigatorze Po godzinach prezentujemy przegląd najważniejszych wydarzeń w najbliższy weekend. Jesteśmy przekonani, że to kolejna nasza propozycja, którą docenicie za użyteczność. Pamiętajcie, że zawsze możecie sprawdzić imprezy w naszym Kalendarium Po godzinach.

Udostępnij.