Początek Jazz Komeda Festiwal i premiera w Tęczy już w czwartek – kulturalny weekend startuje tym razem wcześniej. Ciekawych propozycji nie brakuje też w kolejne dni. Pamiętajcie, że polecamy tylko część z imprez – pozostałe znajdziecie w naszym Kalendarium Po godzinach.

Święto jazzu

XXIV Komeda Jazz Festival rozpoczyna koncert w Pałacu Aureus: Adam Czerwiński Polskie Przeboje oraz Simone Gubbiotti Trio Underdogs (Włochy), ale na festiwalowe imprezy możecie wybrać się do niedzieli w Słupsku i Ustce. – Wystąpią gwiazdy światowego formatu oraz gwiazdy polskiego jazzi – zaprasza Leszek Kułakowski.

XXIV KJF

Zaproszenie dyrektora artystycznego XXIV KOmeda Jazz Festival – prof. Leszka Kułakowskiego

Opublikowany przez Komeda Jazz Festival Czwartek, 4 października 2018

„Melduję posłusznie…”

W Teatrze Lalki Tęcza premiera w ramach Czwartków Dorosłego Widza. To „Szwejk” Jaroslava Haška w reżyserii Joanny Zdrady. Gdybyście nie dostali biletów, zarezerwujcie już czas na przedstawienie w listopadzie.

Szwejk na bunkrach 2

Kim właściwie jest ten Szwejk..?Premiera w Tęczy już za tydzień…

Opublikowany przez Czwartki Dorosłego Widza w Tęczy Czwartek, 4 października 2018

Zobaczcie spichlerz

W czwartek i piątek możecie zwiedzać też Biały Spichlerz przy ul. Szarych Szeregów 12, w którym niedawno zakończyły się prace budowlane i w którym wkrótce powstaną nowe ekspozycje muzealne.

Trójmiejskie brzmienie w Dom Ówce

Koncert Tranquilizer w czwartek wieczorem. Trójmiejska grupa muzyczna porusza się w klimatach psycho pop, trip hop, electro, minimalistic, alternative, tworząc hybrydę klimatycznych i przejmujących dźwięków. W weekend w Dom Ówce także bałkańskie rytmy i techno.

The Dumplings w Kobylnicy

The Dumplings powraca i prezentuje „RAJ”, czyli trzeci studyjny album duetu tworzonego przez Justynę Święs i Kubę Karasia. Piątkowy koncert w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy.

mat. prasowe

Podróż do krainy Orientu

W piątek w Kawiarni Artystycznej Antrakt koncert duetu, który tworzą: Dominik Muszyński świetny perkusjonalista oraz Ondra Smeykal – czeski wirtuoz gry na didgeridoo.

mat. prasowe

Sobota dla dzieci w Tęczy

Co prawda w Tęczy w czwartek premiera dla dorosłych, ale w sobotę oczywiście oferta dla najmłodszych: „Przygody Ignatka”. To wyjątkowa postać, choć ma pewne problemy… Czy sobie z nimi poradzi? Przekonajcie się sami.

Niedziela z kinem artystycznym

W niedzielę, 14 października, na całym kontynencie obchodzimy Europejski Dzień Kina Artystycznego. Projekcje filmów z tej okazji odbędą się w 50 kinach niezależnych w całej Polsce – także w Słupsku. Na widzów, którzy odwiedzą Kino Rejs podczas niedzielnych seansów czekać będą niespodzianki.

Muzyka amerykańska dla całej rodziny

Polska Filharmonia „Sinfonia Baltica” serdecznie zaprasza wszystkich Państwa na tradycyjny już koncert familijny. Tym razem orkiestra pod batutą swojego szefa – Rubena Silvy zaprezentuje najpiękniejsze utwory amerykańskich kompozytorów. Nie zabraknie wśród nich niezwykłego Leonarda Bernsteina. UWAGA: koncert w Słupskim Ośrodku Kultury.

W każdy czwartek w Nawigatorze Po godzinach prezentujemy przegląd najważniejszych wydarzeń w najbliższy weekend. Jesteśmy przekonani, że to kolejna nasza propozycja, którą docenicie za użyteczność. Pamiętajcie, że zawsze możecie sprawdzić imprezy w naszym Kalendarium Po godzinach.

Udostępnij.