Zamknięty budynek filharmonii przy ul. Jana Pawła II po ataku kwasem masłowym przed spektaklem „Klątowa” zmienił plan weekendowych imprez w Słupsku. Przełożona premiera w Nowym Teatrze nie oznacza, że będziecie się nudzić.  Pamiętajcie, że polecamy tylko część z imprez. Pozostałe znajdziecie w naszym Kalendarium Po godzinach.

W piątek w hali Gryfia występ Ewy Farnej, która szturmem podbiła polskie listy przebojów i serca polskich słuchaczy. Jako support zagra zespół STO% z Piotrkiem Nagielem – muzykiem, który współpracował z całą plejadą polskich gwiazd sceny rockowej. Koncert EWY FARNEJ (organizowany w ramach cyklu imprez profilaktycznych NIEĆPA).

Z kolei w Ustce w piątek wieczorem koncert Sławka Uniatowskiego – Metamorphosis rozpocznie nowy Rok Kulturalny w Domu Kultury. Muzyka to połączenie jazzu, soulu, popu z lekką dawką rytmów brazylijskich.

„Poparzeni Kawą Trzy”

W sobotę w Kobylnicy gratka dla miłośników rocka z domieszką ska i reggae. „Poparzeni Kawą Trzy” to zespół przyjaciół, muzyków i dziennikarzy. Powstał w 2005 roku z inicjatywy pracowników Radia RMF FM i Zetki oraz ich przyjaciół.

Kolej w miniaturze

W hali szkoły podstawowej w Kobylnicy w sobotę i niedzielę raj dla miłośników kolei i modelarstwa. To już trzecia edycja Ogólnopolskiego Pokazu Kolejek Miniatur. Tym razem zobaczymy 22 pociągi na 80 m torów w skali 1:120. Organizatorzy zapowiadają nowości.

Targi nie tylko dla działkowców

To już 52. edycja targów ogrodniczych nad Słupią. Organizatorem jest Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Słupsku. Kiermasz w weekend przy ul. Poniatowskiego.

Z kolei w niedzielę w Karżniczce (gm. Damnica) 15. Słupskie Pokopki. W programie: wręczenie Słupskiej Bursztynowej Bulwy, konkursy i degustacje, a także kiermasz warzyw i owoców.

„Daszeńka” w Tęczy

Sobotnie przedpołudnie to oczywiście czas, kiedy Teatr Lalki Tęcza odwiedzać można „w ciemno”. Tym razem „Daszeńka, czyli żywot szczeniaka”. To pełne ciepłego humoru opowiadanie o perypetiach dorastającego szczeniaka.

mat. prasowe

Spirit of Nadir w Atrakcie

W sobotni wieczór w Kawiarni Artystycznej Antrakt usłyszymy najnowszy duetowy materiał braci Oleś SPIRIT OF NADIR. Ich ostatnia płyta dostała tzw. TOP NOTE, czyli została płytą miesiąca lutowego JazzPRESS.

Pamiętajcie też, że dopiero przedsmak, bo w następny czwartek rusza Komeda Jazz Festiwal.Pamiętajcie też, że 11 października to również data premiery „Szwejka” w Tęczy.

W każdy czwartek w Nawigatorze Po godzinach prezentujemy przegląd najważniejszych wydarzeń w najbliższy weekend. Jesteśmy przekonani, że to kolejna nasza propozycja, którą docenicie za użyteczność. Pamiętajcie, że zawsze możecie sprawdzić imprezy w naszym Kalendarium Po godzinach.

Udostępnij.