W środę, 19 września, o godz. 10 na Oddziale Neonatologicznym słupskiego szpitala odbędzie się promocja poradnika laktacyjnego dla mam połączona z wykładem specjalistki. Już dziś poradnik można pobrać za pomocą naszej strony. 

Z poradnika wydanego przez Samorząd Województwa Pomorskiego mamy i przyszli rodzice dowiedzą się m.in. ile razy na dobę karmić malucha? Jak powinna się odżywiać karmiąca kobieta? Co zrobić z nadmiarem mleka?

Tą wiedzą dzieli się z nimi autorka publikacji zatytułowanej „Początki karmienia piersią. Jak dobrze zacząć?” Zuzanna Kołacz-Kordzińska. Autorka to mama dwóch córek pedagog i doula, a także promotorka karmienia piersią. Współpomysłodawczynią publikacji jest Małgorzata Klawiter-Piwowarska, fanka karmienia piersią.

W poradniku, który od środy dostępny będzie na Oddziale Neonatologii naszego szpitala rodzice maluchów i ci, którzy planują powiększenie rodziny, znajdą wiele cennych porad i wskazówek. Zawiera on podstawowe informacje o naturalnym karmieniu i odpowiedzi na kłopotliwe czasem pytania. Wydanie było konsultowane z lekarzami, specjalistami z zakresu pediatrii, położnictwa i ginekologii, neonatologii oraz położną

Spotkanie rozpocznie wykład neonatolog ze słupskiego szpitala Magdaleny Kukulskiej „Praktyczne aspekty karmienia piersią”.

Poradnik do pobrania pod poniższym linkiem:

https://pomorskie.eu/documents/39036/2103938/Poradnik+laktacyjny_pdf/ee2602e8-dbb3-4136-9f4d-b96657d1e937

Udostępnij.