Firma Morpol w swojej fabryce w Duninowie uruchomiła przychodnię medyczną dla wszystkich swoich pracowników. To zupełnie nowy standard w opiece medycznej dla osób zatrudnionych w firmie. Pracownicy do dyspozycji cztery gabinety medyczne.

 Przychodnia medyczna powstała na zlecenie Morpolu. Firma w całości poniosła koszt budowy i wyposażenia.

– W przychodni każdy nasz pracownik, a także członkowie rodzin, będą mogli uzyskać szybką i profesjonalną poradę medyczną, skierowanie do specjalisty lub na badania – mówi Teis Knudsen, prezes zarządu Morpol S.A.

Przychodnia medyczna w Morpol S.A. w Duninowie to dwa gabinety lekarskie, dwa gabinety zabiegowe, rejestracja i poczekalnia. Firmowa przychodnia Morpolu prowadzona jest przez NZOZ Vesalius ze Słupska, który zatrudnia doświadczonych lekarzy i pielęgniarki zapewniających najwyższą jakość usług medycznych.

Lekarze dyżurują w przychodni od poniedziałku do piątku przez jedenaście godzin dziennie oraz w soboty w zależności od potrzeb firmy. W każdy dzień pracy firmy w przychodni dyżurują także pielęgniarki, które pomagają pacjentom, wspierają lekarzy, wykonują pobrania do badań i umawiają wizyty.

Wszyscy pracownicy Morpolu w przychodni medycznej mogą uzyskać szybką poradę, skierowanie do specjalisty lub na badania specjalistyczne, wykonać badania medycyny pracy lub w razie choroby skorzystać z przychodni jako jednostki podstawowej opieki zdrowotnej.

Pracownicy, którzy wybrali firmową przychodnię jako jednostkę podstawowej opieki zdrowotnej otrzymują od firmy duży bonus, w postaci bezpłatnych badań specjalistycznych, które realizowane są w wyspecjalizowanych ośrodkach zdrowia. Koszt tych badań w całości pokrywa pracodawca.

Udostępnij.