Akacja bilbordowa Platformy Obywatelskiej na ulicach Słupska. Po naszym mieście będzie jeździł samochód z ogromnym plakatem.

Akcja ma miejsce w wielu miastach Polski. W Słupsku wystartowała dzisiaj. – To efekt licznych działań członków Prawa i Sprawiedliwości, których celem było po sięgnięcie po pieniądze zwykłych ludzi i pieniądze z budżetu. To sprzeciw przeciwko takim działaniom Jarosława Kaczyńskiego i jego ludzi. Podczas legendarnego już wystąpienia byłej premier Beaty Szydło poznaliśmy prawdziwe oblicze tej partii. Powiedziała wówczas, że te pieniądze im się należą – mówi poseł Zbigniew Konwiński.

Na bilbordzie, który zamocowany jest na specjalnej przyczepce widnieje napis „PiS wziął miliony. Emerytom dał 12 zł”. Samochód z banerem będzie przemierzał ulice Słupska, Ustki i powiatu. Akcję wspierają samorządy. – Prawo i Sprawiedliwość ma także zakusy na kasę samorządów. Już teraz politycy tej partii dosłownie żądają od władz Ustki, aby za samorządowe pieniądze zostały wyremontowane lokale na biura poselskie. Na to pozwolenia nie ma – mówi wicestarosta słupski Rafał Konon.

Udostępnij.