Takiego ślubu jeszcze w Polsce nie było. Robert Biedroń udzieli ślubu 10 parom na raz. To efekt ogromnego zainteresowania ślubami udzielanymi przez Roberta Biedronia.

Ostro przygotowujemy się do wyjątkowej uroczystości, czyli ślubu na 10 par. Czegoś takiego nie było jeszcze w Polsce. Ślub zaplanowaliśmy na sobotę, na godzinę 13. Uroczystość nie odbędzie się w Pałacu Ślubów, ale w najbardziej reprezentacyjnej sali w ratuszu, w której obraduje Rada Miasta – mówi Robert Biedroń, prezydent Słupska.

Robert Biedroń już wiosną na swoim facebookowym profilu ogłosił, że już wolnych miejsc na ślub u niego nie ma. Jak przyznają urzędnicy, prezydent kalendarz ma mocno napięty, a ślubu nie można planować w ostatniej chwili. W Słupsku, aby umówić się na ceremonię z udziałem prezydenta, sprawy trzeba było załatwiać pół roku wcześniej. Niemal od początku tej kadencji Słupsk jest nazwyany poslkim Las Vegas. http://gryf24.pl/2017/08/28/slupsk-slubnym-zaglebiem-nowozency-przyjezdzaja-dla-biedronia/

Biedroń i jego urzędnicy wyszli jednak naprzeciw tym, którzy zwlekali i chcieli powiedzieć sobie „tak” w obecności prezydenta Słupska.

 

Udostępnij.