Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza wszystkich na spotkanie z cyklu Historyczne Czwartki, które odbędzie się dnia 28 czerwca 2018 r. o godz. 18.00 w Centrum Aktywności Twórczej w Ustce przy ul. Zaruskiego 1a.

Od czasu, gdy Ustka stała się kąpieliskiem, to miejsce stało się jej wizytówką. Promenada prawdopodobnie ma już 200 lat. Przyjdź i poznaj jej początki oraz jak zmieniała się na przestrzeni dziesięcioleci.

Prowadzenie: Marcin Barnowski, dziennikarz i historyk pasjonujący się historią Ustki.

Oprawa fotograficzno-filmowa: Krzysztof Tomasik Centrum Aktywności Twórczej w Ustce

Jeśli interesuje Cię historia, a zwłaszcza ludzie, wydarzenia, obiekty i przedmioty związane z Ustką, jeśli chcesz spotkać się w miłej, luźnej atmosferze w gronie osób, którym także te sprawy nie są obojętne – ta propozycja jest dla Ciebie. “Historyczne czwartki” w Centrum Aktywności Twórczej w Ustce to spotkania otwarte, na które może przyjść każdy i na które każdy może przynieść pamiątki i inne przedmioty z przeszłości, znajdowane na strychach, w szafach i innych, czasami niespodziewanych miejscach. Pamiętaj: za każdym, nawet banalnym przedmiotem, może kryć się niebanalna historia. Spotykamy się w każdy ostatni czwartek miesiąca.
Wstęp wolny
Zapraszamy

Wydarzenie zostało objęte patronatem Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego 2018https://ustka24.info/historyczny-czwartek-poznaj-historie-usteckiej-promenady/

 

Udostępnij.