Brązowy medal na Mistrzostwach Polski w sztafecie 4×100 zdobyły biegaczki z Akademii Młodego Lekkoatlety ze Słupska. To pierwszy medal dla Słupska w żeńskiej sztafecie.

W 2018 roku po kilkudziesięciu latach powrócono do rozgrywania sztafet i wielobojów jako osobna impreza mistrzowska organizowana przez PZLA.

Podczas tegorocznych Mistrzostw Polski w wielobojach i sztafetach, zawodniczki AML Słupsk w kategorii U16 w sztafecie 4x100m zdobyły brązowy medal z wynikiem 50,83s. Skład sztafety: Hanna Skapowicz, Oliwia Huk, Adrianna Litwin, Zosia Ruminkiewicz.

Warto nadmienić, że jest to historyczny wynik, gdyż w słupskiej LA nigdy nie było medalu w sztafecie żeńskiej.

Ponadto troje słupskich zawodników reprezentowało województwo w sztafetach szwedzkich (100x200x300x400): Kacper Kozaczuk, biegnący w reprezentacji województwa U16 na pierwszej zmianie zdobył srebrny medal, na IV miejscu uplasowała się sztafeta wojewódzka U18, z Piotrem Michalakiem także na I zmianie, natomiast Zosia rozpoczynała sztafetę U16, która zajęła VI miejsce.

W Suwałakch odbyły się również MP w wielobojach, zawodniczka AML – Adrianna Litwin zajęła X miejsce w 5-boju w kategorii U16.

Trenerami słupskich zawodników są: Bernadeta Kopeć, Mateusz Diak, Tomasz Czubak.