W Ustce otwarto biuro poselskie Przewodniczącej Sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, posłanki PiS Doroty Arciszewskiej – Mielewczyk. Biuro będzie przyjmować interesantów we wtorki w godz. 16.00-19.00 i w czwartki w godz. 11.00-14.00. Znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej 7.

Dorota Arciszewska-Mielewczyk jest posłanką Prawa i Sprawiedliwości z okręgu gdyńsko-słupskiego. Swojego główne biuro ma w Gdyni. W Ustce otworzyła swoje drugie biuro. Wybrała Ustkę, bo to największy port rybacki na polskim wybrzeżu.

– To największy port rybacki i warto być blisko tych ludzi, rybaków i osób związanych z gospodarką morską – mówiła w trakcie otwracia biura w Ustce posłanka Arciszewska-Mielewczyk. – Ważna jest również branża przetwórstwa rybnego, której zagłębie również znajduje się w tej części kraju. Podczas ostatnich targów w Bruskeli pokazaliśmy, że jesteśmy czwartą na świecie potęgą w przetwórstwie rybnym. Jestem przekonana, że mieszkańcy Ustki mają swoje sprawy, z którymi będą się chcieli dzielić.

Posłanka powiedziała również, że ważna jest rozbudowa portu, która ma ruszyć jeszcze w tym roku.

To drugie biuro poselskie, które funkcjonuje w Ustce. Swoje biuro przy ulicy Piłsudskiego 3 ma również Zbigniew Konwiński, poseł Platformy Obywatelskiej.

źródło www.ustka24.info.pl

https://ustka24.info/biuro-poslanki-pis-arciszewskiej-mielewczyk-otwarto-w-ustce/

Udostępnij.