Stowarzyszenie Turystyki Rowerowej Szprycha ze Słupska oraz Słupska Powiatowa Kolej Drezynowa jak co roku spotykają się na nieczynnym szlaku kolejowym  nr 212 (gm. Kępice) na wspólnych przejażdżkach. Tym razem pogoda i humory znów dopisały. 

Tekst i zdjęcia: Wiktoria Bicimirska. Dziękujemy! Jeśli chcesz podzielić się z nami ciekawym wydarzeniem, pisz na alarm@gryf24.pl

Wyjazd ze „Szprychą na drezynę”, był niezwykle udany. Jak zawsze, zabraliśmy ze sobą dobry humor, a i słonko powędrowało za nami. Na miejscu przywitał nas Pan Robert Milasz, właściciel Agroturystyki w Mielecinie.  Biesiadę rozpoczęliśmy słodkim poczęstunkiem i grupowym śpiewem starych szlagierów.
Następnie wszyscy udaliśmy się na przejażdżkę drezyną, która przyniosła nam wiele radości. Po powrocie z przejażdżki czekała już na nas pyszna, swojska zupa gulaszowa, przygotowana przez Panią Domu.
Potem to już się działo…

Po posiłku sił przybyło i nadszedł czas na konkurencje sportowe. Były smakowite nagrody, które ufundował  Pan Robert Milasz z Agroturystyki w Mielęcinie, byli i zwycięzcy.
Fotorelacja Wiktoria Bicimirska
Udostępnij.