W rozegranych w hali SOSW w Słupsku Finałach Mistrzostw Polski Szkół Specjalnych Związku Stowarzyszeń Sprawnych – Razem w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt I miejsce zajęła drużyna Pomorskiego zdobywając puchar ufundowany przez Wicewojewodę Pomorskiego.

Zespół Pomorza prowadzony przez Wiesława Romańskiego, nauczyciela W-F w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym ze Słupska złożony 4 słupszczanek, 2 uczennic z Wejherowa i po 1 z Czerska oraz Bytowa w drodze do złotego medalu rozgromił  10 do  0  woj. wielkopolskie, pokonał  5  do  0   warmińsko-mazurskie.  W półfinale rozprawił z woj. zachodniopomorskim 7  do  0. W meczu finałowym po zaciętej i emocjonującej  grze Pomorzanki pokonały reprezentację Mazowsza  3 do 2. Drużyna woj. warmińsko-mazurskiego w meczu  3 miejsce rzutami karnymi  2  do  0  pokonała zachodniopomorskie. Kolejne miejsca zajęły reprezentacje województw wielkopolskiego i lubuskiego.