Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z partnerami zapraszają przedsiębiorców do udziału w seminarium, które odbędzie się w dniu 18 kwietnia 2018r. w Słupskim Inkubatorze Technologicznym.

ZWOLNIENIE z podatku DOCHODOWEGO
dostępne na terenie CAŁEJ Polski?!

Planujesz realizację nowego projektu inwestycyjnego z sektora przemysłu/usług? Przyjdź i dowiedź się więcej w jaki sposób mógłbyś ubiegać się o uzyskanie wsparcia na jego realizację.

Polska Strefa Inwestycji – nowe narzędzie wspierania projektów inwestycyjnych

Trwa proces legislacyjny dotyczący zmiany zasad udzielania pomocy publicznej na realizację nowych projektów inwestycyjnych przez przedsiębiorców. Zmiany te rozszerzają działalność stref ekonomicznych na terytorium całej Polski, stąd też o wsparcie będą mogli ubiegać się wszyscy przedsiębiorcy, którzy spełnią określone nowymi przepisami kryteria ilościowe i jakościowe. Tematem przewodnim spotkania będzie omówienie nowego instrumentu wsparcia inwestycji w ramach planowanego rządowego programu tzw. Polska Strefa Inwestycji, dzięki któremu zachęty podatkowe dla przedsiębiorców mają być dostępne w każdej gminie, na terytorium całej Polski, niezależnie od statusu właściciela gruntów (nieruchomości JST, Skarbu Państwa i prywatne). Dotychczasowe tereny strefowe zachowują swój status i będą funkcjonowały do 2026 roku. Zmianie ulegną warunki uzyskania wsparcia przez firmy na realizację nowych inwestycji opisane w projektowanej ustawie i rozporządzeniach.

Jak ZMIENIA się rzeczywistość INWESTORA
po wejściu w życie NOWYCH przepisów?

Seminarium kierowane jest do wszystkich firm z terenu środkowego Pomorza, w tym do firm strefowych.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkanie nie jest skierowane do biur księgowych i rachunkowych, z zastrzeżeniem tych, które obsługują przedsiębiorców Słupskiej SSE.

Miejsce: Słupski Inkubator Technologiczny, ul. Portowa 13 B – dojazd
Termin: 18.04.2018r. (środa) godz. 10.00-14.00
Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla przedsiębiorców i samorządów.

Elektroniczna rejestracja udziału w seminarium prowadzona jest do dnia 16.04.2018r. do godz. 12.00 poprzez adres: promocja@parr.slupsk.pl , tel. 59 840 11 73.

Program seminarium dostępny jest na: https://www.sse.slupsk.pl/index.php/pl/homepage-mainmenu/aktualnosci/1670-2018-04-18-seminarium-do-przedsiebiorcow

Główny partner merytoryczny: E&Y

Partner: Punkt Informacji Europejskiej Europa Direct Słupsk

Organizator: Zespół ds. Promocji i Pozyskiwania Inwestorów PARR S.A.

Poniżej program i prelegenci. Kliknij aby powiększyć.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij.

Komentarze są niedostępne.