Pracownicy Wydziału Promocji Urzędu Miasta Ustka w dniach 23-24 lutego, dzięki uprzejmości Miasta Szczyrk oraz Beskid Sport Arena, pojawili się ze stoiskiem promocyjnym na stoku narciarskim w Szczyrku. Głównym celem była promocja nowego wydarzenia „Festiwal Wiatru Ustka 2018” oraz oferty turystycznej i wypoczynkowej.

Całemu wydarzeniu towarzyszyła  muzyka szantowa na żywo w wykonaniu Piotra Wypychowskiego (ustczanina mieszkającego w Bielsku-Białej), poczęstunek prosto z Ustki (wędzone szprotki) a całość, by na stoku było Ustkę słychać i widać, poprowadziła rodowita góralka – Magdalena Więzik (również mieszkanka Bielska – Białej).

Na stoisku pojawili się także goście specjalni – paralotniarze: Jarosław Balcerzewski oraz Magdalena Kłoss – wielokrotni Mistrzowie Świata, Europy oraz Polski w motoparalotniarstwie.
 Wszyscy, którzy odwiedzili stoisko Ustki, zaproszeni zostali na ustecki wieczór szantowy połączony z małą konferencją prasową, która odbyła się 23 lutego w gościnnej Restauracji “u Ignacego”.
ustka24.info
https://ustka24.info/ustka-promowala-festiwal-wiatru-szczyrku/
Udostępnij.