Policjanci z Kępic mają nowy radiowóz. Zakup tego 200 konnego pojazdu możliwy był dzięki wsparciu finansowemu budżetu Policji oraz samorządu Kępic.

Funkcjonariusze  z Kępic otrzymali nowego Opla Astrę. Auto będzie patrolować teren gminy i nie tylko. Zakup wsparł samorząd z Kępic. Komendant słupskiej policji Andrzej Szaniawski podczas uroczystości przekazania auta skierował słowa uznania i podziękowania dla samorządu oraz Burmistrza Miasta Kępice Magdaleny Majewskiej za wsparcie tego przedsięwzięcia. – Jest to swoisty wyraz troski o bezpieczeństwo region gminy Kępice. Doceniamy to, że władze pomimo skromnego budżetu, dostrzegają potrzebę wspólnego dbania o jedną z podstawowych potrzeb mieszkańców, o bezpieczeństwo. Jestem pewien, że ten samochód dobrze i sprawnie służyć mieszkańcom gminy – mówił komendant.

Kluczyki do radiowozu na ręce policjantów z Kępic przekazała burmistrz. Oddany policjantom do użytku samochód, Opel Astra combi to nowoczesna jednostka wyposażona w silnik benzynowy o pojemności 1,4 litra i mocy 200 koni mechanicznych.

KMP Słupsk

Udostępnij.