Towarzystwo Sportowe Judo Gryf Słupsk zorganizowało coroczny Mikołajkowy Turniej Sumo dla dzieci trenujących judo. Był to dla wielu młodych sportowców pierwszy kontakt ze sportem walki.

84 najmłodszych judoków trenowanych przez Irenę Waszkinel, Lidiusza Kaziora, Dariusza Świercza oraz Piotra Kaziora z wielkim zaangażowaniem i ogromną determinacją przystępowało do swoich walk. Zawodnicy, mimo krótkiego stażu treningowego zaprezentowali swoim rodzicom nie tylko wolę walki, ale również umiejętności, które opanowali podczas treningów judo.

Turniej ten był doskonałą promocją sportu oraz aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu przez młodych słupszczan.

Zawody sędziowali utytułowani judocy Gryfa Słupsk: Bartosz i Martyna Szaniawscy, Jakub Nawrot, Katarzyna Gołojuch, Aleksander Polombon oraz Jakub Orlikowski.

Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy oraz paczki świąteczne ze słodyczami oraz owocami.

Wyniki:

dzieci młodsze:

waga 18kg

1.Zwliński Feliks

2.Klawikowska Zuzia

3.Kuberczyk Paweł

 

waga 20kg

1.Kwiatkowska Nikola

2.Cetera Eryk

3.Brochocki Antek

 

waga 21kg

1.Brochocka Hanna

2.DobkowskaAlicja

3.Heimrath Artur

3.Pluciński Maciej

 

waga 23kg

1.Kido Stasiek

2.Pituła Pascal

3.Urbaniak Kacper

3.Kościk Jan

 

waga 25kg

1.Kawałek Iga

2.Bieńko Laura

3.Dobkowska Iga

 

waga 26kg

1.Krywuć Marcin

2.Olejniczak Michalina

 

waga 32kg

1.Dacków Antek

2.Solak Marcel

3.Bartman Krystian

 

waga 33kg

1.Studziński Igor

2.Wszałkowski Aleksander

 

waga 37kg

1.Szapiela Julia

2.Ciecieląg Natalia

  1. Szarmach Arek

 

dzieci starsze:

 

waga 26kg

1.Moszczyński Mateusz

2.Marciniak Szymon

3.Zając Paweł

3.Cyrganowicz Damian

 

waga 31kg

1.Pacewicz Kuba

2.Olejniczak Hubert

3.Michałowski Michał

3.Sośniak Tymek

 

waga 32kg

1.Rybicki Filip

2.Wota Paweł

3.Martyna Jakub

 

waga 34kg

1.Hulecki Aleksander

2.Żuk Antek

 

waga 36kg

1.Bielawa Łuksz

2.Szlachetka Maks

2.Smoliński Tymek

2.Dąbrowski Patryk

 

waga 42kg

1.Kulwas Olgiert

2.Łazarewicz Patryk

2.Jakubiniec Adrian

2.Wójcik Marcin

3.Sobczyk Karol

 

waga 42kg

1.Orlikowska Maria

2.Urbaniak Weronika

3Martyna Zuzanna

3.Ostapko Oliwia

 

waga 45kg

1.Chmielnicka Hanna

2.Rutkowski Michał

3.Szrajda Miłosz

3.Lewicz Szymon

 

waga 48kg

1.Krywuć Nikola

2.Domaros Igor

3.Kowalewski Jonatan

 

 

waga  55kg

1.Szycko Oliwia

2.Jęczewski Jakub

 

waga 56kg

1.Kosierkiewicz Bartek

2.Michałowski Krzysztof

3.Heimrath Andrzej

3.Dziąbkowski Jakub

 

waga + 56kg

1.Rutkowski Mateusz

2.Labuda Natan

 

waga 71kg

1.Stasiołek Jan

2.Żuk Hubert

Udostępnij.