21-letni mieszkaniec Słupska w swoim mieszkaniu ukrywał tabletki extasy, marihuanę i amfetaminę. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Ostatnie działania policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej doprowadziły do ustaleń, z których wynikało, że w jednym z mieszkań przebywa mężczyzna mający związek z narkotykami.

Sygnał ten wymagał szybkiego sprawdzenia dlatego natychmiast śledczy podjęli decyzje o jego realizacji. Podczas przeszukania mieszkania 21-letniego słupszczanina, kryminalni zabezpieczyli 40 tabletek extasy, ponad 10 gramów amfetaminy i 35 gramów marihuany – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

Zatrzymany do sprawy mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Został przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. W tej chwili policjanci min. ustalać źródło pochodzenia będą pochodzenie narkotyków czy 21-latek wprowadzał narkotyki do obrotu. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. To kolejne, w ostatnich dniach, zatrzymanie związane z narkobiznesem.

KMP Słupsk

Udostępnij.