Cztery medale i drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej zajęli słupscy badmintoniści ze związki Sprawi Razem. Słupszczanie walczyli na Mistrzostwach Polski w Koninie

W hali sportowo – widowiskowej ” Rondo ” w Koninie rozegrano XIII Mistrzostwa Polski Szkół Specjalnych ZSS Sprawni – Razem w Badmintonie . W zawodach pod opieką nauczyciela W F Wiesława Romańskiego  z SOSW brało udział 4 uczniów SOSW ze Słupska Adam Nóżka, Oskar Kosecki, Wiktoria Berkieta i Kamila Grzebińska.

Słupszczanie zdobyli 3 medale Kamila Grzebińska współnie Natalią Babińską -złoty grze podwójnej dziewcząt, brązowy Oskar Kosecki – w grze pojedynczej chłopców, brązowy Kamila Grzebińska – w grze pojedynczej dziewcząt. Reprezentacja województwa pomorskiego, której oprócz 4 słupszczan wystąpiło 4 uczniów z ZSS w Czersku klasyfikacji drużynowej zajęła 2 miejsce zdobywając puchar Prezydenta Miasta Konina.

Udostępnij.
  • rusineck

    Drogi redaktorze, jak już robisz Kopiuj – Wklej, to sprawdź chociaż błędy, literówki i inne krzaczki, które kłują w oczy. Ja wiem, że tak łatwiej, że czasu nie ma na korektę, ale wypuszczanie tekstu w takiej formie jak powyżej jest brakiem szacunku dla tych, o których się pisze.