13 medali i 4 miejsce drużynowo wywalczyli judocy TS Judo Gryf Słupsk podczas Turnieju judo im. Antoniego Reitera w Gdańsku.
W zawodach wystartował 400 młodych judoków z 28 klubów. Słupscy judocy z każdym startem potwierdzają swoje ogromne umiejętności i potencjał, który w nich drzemie.

Trenerów szczególnie cieszy bardzo dobra postawa słupskich judoczek. Aż trzy z nich stanęły na najwyższym stopniu podium, a łącznie dziewczęta z Gryfa wywalczyły 6 medali.
Kolejny zloty medal zdobyła Martyna Szaniawska (70 kg), która wszystkie swoje walki wygrała przez ippon ( przed czasem). W ślady starszej koleżanki poszły Hania Chmielnicka (46 kg) oraz Kasia Hadziewicz ( +56 kg). Obie słupszczanki zaprezentowały ogromną wolę walki i w efektownym stylu wywalczyły złote medale w swoich kategoriach wagowych.

Ogromnego pecha miała Maria Musiałek  (44 kg), której kontuzja uniemożliwiła walkę o 1 miejsce i nasza reprezentantka musiała zadowolić się srebrnym medalem.
Wśród chłopców bardzo dobrze walczyli Paweł Wota (31 kg), Łukasz Bielawa (36kg), Marcin Wójcik (39 kg) oraz Daniel Zając (73 kg), którzy stoczyli po 4 walki. Pokazali, że umiejętności, które zdobyli trenując judo potrafią bardzo skutecznie wykorzystać w walce sportowej. Wyniki słupskich judoków: