Do 10 grudnia możemy oglądać trzecią część Biennale Sztuki Młodych „Rybie Oko 9” w Słupsku przy ul. Partyzantów 31a, w Galerii Kameralnej. Z powodu termomodernizacji budynku Bałtyckiej Galerii Sztuki Współczesnej w Słupsku, Galeria Kameralna była nieczynna od lipca 2017 r.

Inwestycja była realizowana ze środków pochodzących z budżetu województwa pomorskiego, w tym środków z Unii Europejskiej, na podstawie przedsięwzięcia strategicznego polegającego na zaprojektowaniu i wykonaniu robót budowlanych i instalacyjnych dla projektu : „Termomodernizacja obiektów Samorządu Województwa Pomorskiego”, objętych pakietem Nr 2 Kultura (8 obiektów), realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 – 2020, Osi Priorytetowej – 10. Energia, Działania 10.2 Efektywność Energetyczna, Poddziałania – 10.2.1 Efektywność energetyczna. Jednym z 8 obiektów objętym powyższym przedsięwzięciem był obiekt Bałtyckiej Galerii Sztuki Współczesnej w Słupsku, budynek administracyjny i Galeria Kameralna w Słupsku, przy ulicy Partyzantów 31A.

W Galerii Kameralnej można zobaczyć prace trójki laureatów konkursu: Kamila Kukli, Ewy Kubiak oraz Grzegorza Stefańskiego.

Wystawa będzie czynna do 10 grudnia, wstęp wolny. Galeria czynna w godz. 9:00-17:00,  od poniedziałku do piątku.

fot. Krzysztof Tomasik

Udostępnij.