Piotr Modzelewski zaprezentuje swoją nową książkę „Wstań. Stres, lęki i depresja, a styl życia”, opowie o tym, jak radzić sobie z przygnębieniem, stresem, stanami depresyjnymi oraz lękiem w codziennym życiu. Podczas spotkania będzie można nabyć książkę w promocyjnej cenie.

Szanowni Państwo. Serdecznie zapraszamy wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Słupsku oraz Akademią Pomorską na spotkanie autorskie dotyczące książki popularnonaukowej i poradnikowej „Wstań. Stres, lęk i depresja a styl życia”.

Spotkanie, odbędzie się 14 listopada 2017 r. w filii nr 7 MBP (Willa pod platanami) przy ulicy Podgórnej 1/1 o godzinie 17.00.

Patroni medialni:

Link do strony autorskiej: https://www.e-bookowo.pl/nasi-autorzy/piotr-modzelewski.html

Link do wywiadu z Piotrem Modzelewski: http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,22435119,nie-odkladaj-przeczytania-tego-tekstu-na-pozniej-prokrastynacja.html

Piotr Modzelewski – psycholog, terapeuta, psychodietetyk. Posiada wykształcenie pedagogiczne. Pracownik naukowy Akademii Pomorskiej. Autor książki pt. Pokonaj odwlekanie” ( www.pokonajodwlekanie.pl ) i wielu publikacji z zakresu psychologii. Udziela wsparcia w depresji, lękach, osobom przechodzącym kryzysy psychologiczne, pracuje z osobami pokrzywdzonymi przestępstwem. Prowadzi szkolenia rozwijające kompetencje miękkie. Współorganizował spotkania z młodzieżą pt. „Niewidzialna depresja u młodzieży” wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Słupsku.

Udostępnij.