Już niedługo inauguracja III edycji działalności Koła Naukowego Psychologiczno – Socjologicznego „Kilka słów o człowieku…” działającego przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku. Koło porusza tematykę związaną z psychologią, socjologią i pedagogiką, a jego głównym celem jest lepsze poznanie drugiego człowieka oraz świata, w którym on funkcjonuje.

– Serdecznie zapraszamy do udziału w działalności Koła Naukowego Psychologiczno- Socjologicznego „Kilka słów o człowieku”. Głównym celem koła jest rozwój kompetencji społecznych i obywatelskich. Priorytetem są współpraca w grupie, wzajemne zaangażowanie, dobra komunikacja oraz realizacja projektów na rzecz środowiska lokalnego. Na spotkania koła zapraszani są psycholodzy, politycy, dziennikarze, psychoterapeuci, psychiatrzy i wiele innych specjalistów którzy przedstawiają swoje doświadczenia zawodowe – mówi Maciej Maraszkiewicz, opiekun koła

Uczestnicy koła po raz kolejny będą brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Psychologicznym organizowanym przez magazyn „Charaktery”. Koło otwarte jest dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy do końca września 2017 roku. Organizatorzy proszą w nadesłanych zgłoszeniach o podanie obok imienia i nazwiska również odpowiedzi na pytanie: Do jakiej klasy i szkoły obecnie uczęszczasz?

Adres do zgłoszeń: kilka.slow.o.czlowieku@gmail.com

Udostępnij.