Groźna kolizja przy ul. Kotarbińskiego. Kierowca osobowego auta cofając potrącił nietrzeźwą pieszą. Kobieta trafiła do szpitala.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego Czytelnika. Do kolizji doszło rano. Jak wynika z ustaleń policji kierowca wykonujący manewr cofania najechał na nietrzeźwą pieszą. Kobieta trafiła do szpitala, jednak po badaniu została zwolniona do domu. Jednak nie sam fakt zdarzenia zaintrygował Internautę. Policyjny radiowóz dłuższy czas stał z włączoną sygnalizacją.

To standardowa procedura – mówi Robert Czerwiński, rzecznik prasowy słupskiej policji. – Policjanci wykonywali czynności. Radiowóz stał na chodniku, aby nie wzbudzać kontrowersji musiał mieć włączone sygnały.

Udostępnij.
  • żbik

    biedny internauta, życzę szybkiego powrotu do zdrowia…

  • only true

    Szanowna Redakcjo…wcale nie zaintrygowaly mnie wlaczone sygnalizatory w radiowozie(znam procedury) jesli w taki sposob przedstawiacie CZYTELNIKOW to nie wiem czy Wam gratulowac…wspolczuc…Mimo wszystko zycze Wam powodzenia bo jako portal „zesliscie z wczesniej obranego toru”…pozdrawiam…ZAINTRYGOWANY CZYTELNIK:)