Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Mateuszem Ostaszewskim, Mistrzem Świata Strongman Amatorów. Tym samym na portalu Gryf24.pl rozpoczynamy cykl artykułów poświęconych promocji sportu, a w szczególności sportom siłowym kulturystyce, tematyce strongman i boksu. Redaktorem rubryki jest Przemysław Siwek.

Mateusz Ostaszewski sierżant policji z Wejherowa Mistrzem Świata Strongman Amatorów 2017. W Columbus OH USA Mateusz Ostaszewski pokonał 40 konkurentów z całego świata i wywalczył złoty medal podczas odbywających się tam Mistrzostw Świata Strongman Amatorów  w marcu br. Zawody odbyły się podczas imprezy organizowanej przez Arnolda Schwarzeneggera – Arnold Sports Festival.
Mateusz Ostaszewski ma 26 lat , mieszka w Wejherowie jest aktualnym Mistrzem Polski Strongman i wielokrotnym Mistrzem służb mundurowych.

Specjalnie dla czytelników Gryf24.pl Mistrz udzielił wywiadu, w którym udziela wielu cennych informacji odnośnie swojej dyscypliny sportu.

 

Z Mistrzem rozmawia Przemysław Siwek, trener personalny ze Słupska, który będzie na łamach portalu Gryf24.pl prowadził rubrykę poświęconą sportom siłowym i odżywianiu w sporcie. Zapraszamy do czytania i polubienia jego profilu na facebooku Droga Sportu https://www.facebook.com/Droga-Sportu-1098442473621384/  

Zapraszamy do lektury i zadawania pytań odnośnie treningów i odżywiania w sporcie.

Udostępnij.