W sobotę, 15 lipca, w bazie PKS Słupsk przy ul. Piłsudskiego w Słupsku w ciągu dwóch godzin zajrzeliśmy i sfotografowaliśmy chyba w wszystkie zakamarki tego niezwykłego miejsca. Przed plenerem fotograficznym wręczyliśmy nagrody za poprzedni Fotodaj. Do końca lipca czekamy na Wasze zdjęcia z minionej soboty!

Tym razem na plenerze fotograficznym z serii Fotodaj z Gryf24.pl pojawiło się około 30 fotografów zapuściło się w zakątki bazy autobusowej PKS Słupsk. A było co fotografować; hale serwisowe, kanały, wnętrza i wnętrzności autobusów, przedziwne pomieszczenia jak akumulatorownia czy kuźnia oraz składowisko staroci, w tym silników i innych godnych uwiecznienia przedmiotów. Ponadto zajrzeliśmy do zabytkowych – już nie używanych – hal naprawczych, w których przed II wojną naprawiano i składano ciężarówki marki Opel. To była ostatni szansa na uwiecznienie w kadrze tych miejsc, ponieważ za kilka miesięcy hale będą przebudowane a niektóre budynki rozebrane.

Na Wasze zdjęcie z pleneru w PKS Słupsk czekamy do 30 lipca, przesyłajcie maksymalnie 10 fotografii na adres alarm@gryf24.pl

Tuż przed plenerem fotograficznym wręczyliśmy nagrody za najciekawsze zdjęcia z poprzedniego, kwietniowego pleneru, który odbył się w kotłowni miejskiej Engie w Słupsku przy ul. Koszalińskiej. Jury w składzie Marzena Gębala (Engie) oraz Krzysztof Tomasik i Piotr Kawałek (obaj Gryf24.pl). Komisja przyznała jedno pierwsze miejsce, dwa drugie miejsca oraz jedno wyróżnienie.

I miejsce zajął Jan Godek (nagroda twardy dysk zewnętrzny 1TB oraz pamiątkowa koszulka),

II miejsce Patryk Leśniewski (nagroda twardy dysk zewnętrzny 500 GB oraz pamiątkowa koszulka),

II miejsce Maciej Szadziński (nagroda twardy dysk zewnętrzny 500 GB oraz pamiątkowa koszulka).

Wyróżnienie Michał Wielgat (sesja fotograficzna w Studio TAF MWM Production).

PONIŻEJ ZDJĘCIA Z FOTODAJ W PKS SŁUPSK FOT. KRZYSZTOF TOMASIK

 

Udostępnij.