Old Young, czyli słupska drużyna grająca w rozgrywkach Extraligi.pl zdobyła tytuł wicemistrza Polski. Słupszczanie ulegli drużynie z Lublina.

 

To był już piaty finał Mistrzostw Polski Extraliga.pl. Turniej został rozegrany w Ełku. Mistrzem Polski futbolu sześcioosobowego została drużyna Klima-Soft Lublin. Old Young, zespół ze Słupska został wicemistrzem Polski. Siłę drużyny widać było od pierwszego meczu, kiedy to Słupszczanie pokonali w meczu otwarcia zeszłorocznego mistrza – Dar-Tech Ełk 2:1. W multilidze w fazie zasadniczej zawodnicy MM Logistics Old Young zajęli drugie miejsce, co premiowało meczem o Mistrza Polski. W szeregach drużyny Artura Piekarka sporo wyróżnień indywidualnych, królem strzelców z ośmioma bramkami został snajper Łukasz Stasiak, pewny w bramce był najlepszy bramkarz turnieju Mariusz Smutek.

Mniej szczęścia w Pucharze Polski Extraliga.pl miała inna drużyna ze Słupska. Win-Pro Burza ze Słupska zajęła czwarte miejsce. Przegrywając mecz o trzecie miejsce w rzutach karnych z drużyną z Ostródy.

Udostępnij.