Kolejne sukcesy Sprawnych Razem ze Słupska. Tym razem podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego pokazali klasę na zawodach lekkoatletyki oraz w tenisie ziemnym.

Na stadionie Akademii Wychwania Fizycznego rozegrano Mistrzostwa Polski Lekkiej Atletyce ZSS Sprawni – Razem. W skład ekipy województwa pomorskiego wchodziło 4 uczniów SOSW ze Słupska, którzy zdobyli 5 medali. Kamila Grzebińska – 2 złote w biegu na 100 m przez płotki i rzucie dyskiem. Wiktoria Berkieta srebrny w biegu na 100 m p.płotki,1 brązowy w rzucie dyskiem. Obie słupszczanki w sztafecie 4 x 100 m, wspólnie z uczenicami ZSS z Czerska i SOSW Lęborka, zdobyły brązowy medal.

Natomiast na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kłodzku rozegrano Ogólonopolskie Zawody w Tenisie ZSS Sprawni – Razem. Uczniowie SOSW ze Słupska 9 medali. W klasyfikacji drużynowej zajęli 2 miejsce