Zakończyły się Otwarte Mistrzostwa Miasta Słupska  Seniorów w Szachach. Mistrzem Słupska został Adam Rosołek

Organizatorem zawodów był Integracyjny Klub Sportowy „Zryw”, a sędzią Brunon Studziński. W rozgrywkach wzięło udział 14 zawodników, turniej rozgrywany był systemem szwajcarskim. Ostatecznie zwycięzcą po dziewięciu rundach został Adam Rosołek ze Słupska (8 pkt.), drugie miejsce zajął jedyny junior w stawce, Michał Gulbiński, Słupsk (7 pkt.), a trzeci był Jarosław Borowski, również ze Słupska (6,5 pkt.). Kolejne miejsca zajęli: czwarte -Jerzy Walawicz z Dębnicy Kaszubskiej (6 pkt.); piąte – Andrzej Szramowiak (6 pkt.); szóste – Werner Mettel ( 5,5 pkt.), obaj ze Słupska. Zwycięzcy zostali uhonorowani medalami, nagrodami rzeczowymi i finansowymi. Wszyscy uczestnicy Mistrzostw otrzymali drobne upominki.