Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Pawłowskiego zaprasza na bezpłatne porady prawne dla mieszkańców Słupska i okolic. W przeciwieństwie do działających już w  mieście punktów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej, z porad u mec. Pawłowskiego mogą skorzystać wszyscy. 

Nieodpłatne porady prawne są udzielane w biurowcu przy al. Jana Pawła II 1, lok. 745 na VII piętrze. Kancelaria udziela informacji m.in. w sprawach cywilnych dotyczących spadków, zadłużeń, upadłości konsumenckiej, dochodzenia odszkodowań (również komunikacyjnych), zadośćuczynień, a także z zakresu prawa rodzinnego (rozwody, alimenty, opieka nad dziećmi).

Porad dla mieszkańców Słupska i okolic udzielamy dwa razy w miesiącu, zawsze w czwartki, po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub osobistej w naszej kancelarii  – informuje aplikant radcowski Maria Nałęcz-Bachurska. – Porada jest ustna, trwa około 20-30 minut. W przypadkach, gdy potrzeba więcej czasu na wyjaśnienie sprawy, umawiamy się na kolejne spotkanie.   

W ten sposób kancelaria pomogła już dziesiątkom osób, którym prawnicy pomogli rozwiązać ich problem, a których nie stać na opłacenie usług kancelarii prawnej. Co prawda w mieście działają od ponad roku punkty Nieodpłatnej Pomocy Prawnej, ale nie wszyscy mogą z nich skorzystać.

Nieodpłatne Punkty Pomocy Prawnej pomagają jedynie określonej grupie osób, m.in. poniżej 26 roku życia, powyżej 65 roku życia, kombatantom, czy osobom korzystającym z pomocy społecznej – wylicza M. Nałęcz-Bachurska. – Pozostałe osoby muszą gdzie indziej szukać pomocy prawnika, z kolei my nie stosujemy żadnych kryteriów i udzielamy wsparcia praktycznie każdej osobie. 

Kolejne bezpłatne porady w kancelarii przy al. Jana Pawła II 1 w Słupsku odbędą się dnia 27 kwietnia 2017 roku, aby się umówić należy zadzwonić pod numer: 791 712 121 lub pisząc wiadomośc przez fanpage na facebooku https://www.facebook.com/prawnikslupsk/?fref=ts

 

 

Udostępnij.