W Słupsku została otwarta, już druga w Polsce Męska Szopa. To miejsce, w którym każdy może odnaleźć w sobie pasję do majsterkowania i spędzić aktywnie wolny czas.

 W przygotowanej i prowadzonej przez Fundację Indygo Męskiej Szopie wszyscy chętni mogą odnaleźć i realizować swoją pasję – majsterkowanie, a jednocześnie poznawać nowych ludzi. – Jestem dumny z tego projektu – mówi Robert Biedroń, prezydent Słupska. – Chociażby dlatego, że to drugie tego typu miejsce w Polsce. Pierwsze działa w Warszawie. Jednak przede wszystkim, że powstało na podwórku w centrum miasta. I chociaż dopiero zostało otwarte już cieszy się sporym zainteresowaniem.

Każdy może przyjść jak ma ochotę i potrzebę popracowania własnymi rękoma – mówi Jacek Szuba, prezes fundacji Indygo. – Drzwi otwarte są dla wszystkich. Nasz warsztat jest doskonale wyposażony. Mamy sprzęt do obróbki drewna, metalu, szkła i tworzyw.

Męska Szopa w Słupsku zaprasza osoby, które chcą aktywnie spędzać wolny czas i szukają okazji do poznawania nowych ludzi. Szopa znajduje się w podwórku kamienicy przy ul. Wyspiańskiego 11. Na początek będzie otwarta w każdy poniedziałek i piątek w godzinach 15.00-19.00. Korzystanie z niej jest bezpłatne.

dav

dav

dav

Udostępnij.