Obiad z Robertem Biedroniem i czarna koszula dawców krwi ze Szkoły Policji to tylko część atrakcji, która będzie można wylicytować podczas słupskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dary cały czas można przekazywać do sztabu WOŚP.

Orkiestra zagra 15 stycznia. 25 finał przebiegać będzie pod hasłem „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci i seniorów”.  Chociaż do finału jeszcze ponad tydzień cały czas można przekazywać gadżety na rzecz WOŚP. – Zwracamy się do wszystkich słupszczanek i słupszczan, ludzi dobrej woli, firm prywatnych i państwowych z gorącą prośbą o Dary Serca. Od mieszkańców miasta, kolekcjonerów i innych darczyńców oczekujemy na unikatowe i wartościowe przedmioty oraz inne dobra kultury. Od biur podróży, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, restauracji na ufundowanie pakietów rekreacyjnych, wycieczek, dwuosobowych kolacji – czytamy w komunikacie słupskiego sztabu.

Dary należy zgłaszać w siedzibie słupskiego sztabu WOŚP w Młodzieżowym Centrum Kultury,  przy al. 3 Maja 22, 76- 200 Słupsk, tel./fax 59 84 311 30.

Wśród zgłoszonych atrakcji można wylicytować między innymi obiad z prezydentem Słupska. Robert Biedroń zaprasza wybrana osobę do restauracji „Dym na Wodzie” w Ustce perły kulinarnej nad polskim Bałtykiem.

Sponsor obiadu, mistrz kuchni i zarazem właściciel restauracji Rafał Niewiarowski zaproponuje pięciodaniową degustację – niespodziankę

Wszystkie słupskie aukcje znajdą się na stronie http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=20926468

 

 

Udostępnij.