Policjanci z komisariatu I w Słupsku przedstawiają portrety pamięciowe dwóch poszukiwanych osób- kobiety i mężczyzny, które niespełna dwa tygodnie temu z jednego z mieszkań w Słupsku ukradły prawie dwa tysiąca złotych parze seniorów. Sprawcy weszli do mieszkania podając się za pracowników pomocy społecznej .
Jak ustalili śledczy, 14 października 2016 roku do mieszkania słupszczan weszły dwie osoby -kobieta i mężczyzna, którzy podawali się za pracowników pomocy społecznej. Sprawcy wprowadzając staruszków w błąd, poprosili ich o rozmienienie 200 złotowego banknotu. Widząc miejsce przechowywania przez słupszczan pieniędzy, stworzyli następnie zamieszanie w trakcie którego ze wskazanego schowka ukradli 1900 złotych.

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby przedstawione na portretach pamięciowych sprawców lub mieli z nimi styczność prosimy o informacje i kontakt osobisty z policjantami z Komisariatu Policji I w Słupsku przy ul. Reymonta lub z najbliższą jednostką policji w kraju. Informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu i tożsamości poszukiwanych osób można przekazywać telefonicznie pod nr 59 848 0 698 lub końcówka 618 oraz pod całodobowymi numerami 997 i 112 – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

portrety-pamieciowe-okradli-staruszkow-w-slupsku-28-10-2016-1

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Udostępnij.