Agnieszka Oleszczuk-Widawska została doradczynią prezydenta Słupska do spraw nowoczesnych technologii. Funkcję pełnić bez żadnego wynagrodzenia, społecznie.  

Nowa doradczyni Roberta Biedronia jest  współtwórczynią wielu startupów, czyli modeli biznesowych. Doradczyni prezydenta ds nowych technologii w miniony piątek została laureatką prestiżowej nagrody dla Najbardziej Wpływowej Kobiety w Startupach w Polsce przyznawanej przez Europejskie Centrum Startupów.

Mam duże doświadczenie dotyczące nowoczesnych technologii i biznesu. Będę chciała je wykorzystać w pracy na rzecz Słupska. Mam ogromny sentyment do tego miasta, bo przez lata przyjeżdżałam tu jako mała dziewczynka – mówi doradczyni prezydenta Słupska.

Agnieszka Oleszczuk-Widawska jest absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Szkoły Głównej Handlowej. Jest trenerką, coachem, mentorką, wykładowcą, specjalistka ds. wysokich technologii. Jest także współtwórczynią Evenea.pl – systemu rejestracji uczestników i sprzedaży biletów online na wydarzenia, który między innymi został nagrodzony statuetką Aulera 2011.

Od września 2012 do końca 2013 roku Agnieszka Oleszczuk-Widawska była dyrektorem największego na świecie akceleratora z Doliny Krzemowej – Founder Institute Warsaw oraz współorganizatorem, spotkań branży IT LubCamp i Aula Polska Lublin.

img_5033

 

Udostępnij.