Najlepsi słupscy uczniowie otrzymali stypendia prezydenta miasta. W dziennie nauki wyróżnienia otrzymało 39 osób,  czworo uczniów w dziedzinie sztuki i kultury.

Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku:

  1. Magdalena Cymek – absolwentka

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku:

  1. Natalia Basarab – absolwentka

Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku:

  1. Katarzyna Danowska – absolwentka
  2. Magdalena Hyła – absolwentka

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ludwika Waryńskiego w Słupsku:

  1. Weronika Borucka – absolwentka

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku:

  1. Agata Śliwowska – absolwentka
  2. Oliwia Żurawik – absolwentka

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. Mikołaja Reja w Słupsku:

  1. Antoni Kostarczyk – uczeń

Gimnazjum nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w Słupsku:

  1. Klaudia Baran – absolwentka
  2. Michał Kowalczyk – uczeń
  3. Kamila Oliver – uczennica
  4. Jakub Wójcik – uczeń
  5. Kamil Zimoch – absolwent

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3 im. Adama Mickiewicza w Słupsku:

  1. Oliwia Borecka – absolwentka
  2. Anna Dąbrowska – absolwentka
  3. Julia Grochulska – absolwentka
  4. Justyna Grunwald – absolwentka
  5. Katarzyna Janczylik – absolwentka
  6. Julia Kalinowska – uczennica
  7. Michalina Krysiak – uczennica
  8. Stefan Radziuk – absolwent
  9. Maksymilian Sapkowski – absolwent
  10. Julia Świechowska – absolwentka
  11. Anna Żuralska – absolwentka

Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Orła Białego w Słupsku:

  1. Mikołaj Flis – absolwent
  2. Kacper Kozieł – absolwent
  3. Igor Skonieczny – absolwent
  4. Dominika Strzała – absolwentka

Gimnazjum nr 5 im. Sejmu Polskiego w Słupsku:

  1. Weronika kapusta – uczennica
  2. Wojciech Kierbić – absolwent
  3. Aleksandra Majek – absolwentka
  4. Jakub Marciszonek – absolwent

Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Ireny Sendler w Słupsku:

  1. Barbara Michałowicz – absolwentka

Społeczne Gimnazjum nr 1 STO w Słupsku:

  1. Wojciech Nawos-Wysocki – absolwent
  2. Jakub Wątor – absolwent

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza:

  1. Marta Flakowicz – uczennica
  2. Adam Parol – uczeń
  3. Sylwia Skocelas – absolwentka
  4. Daniel Surgot – absolwent

Stypendystów za osiągnięcia artystyczne:

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ludwika Waryńskiego w Słupsku:

1.Dominika Smuga – uczennica

Gimnazjum nr 5 im. Sejmu Polskiego w Słupsku:

  1. Michaela Kunda – absolwentka
  2. Paulina Łaga – absolwentka

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego / Młodzieżowy Dom Kultury

  1. Maja Mędrek – uczennica I LO

 

Udostępnij.