Policjanci z Komendy Miejskiej w Słupsku zatrzymali 18-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. W mieszkaniu gdzie przebywał funkcjonariusze zabezpieczyli słoik z  50 gramami marihuany.

 
Policjanci podczas patrolu miasta zauważyli mężczyznę, który na ich widok gwałtownie zmienił kierunek marszu i zaczął przyspieszać. To podejrzane zachowanie spowodowało interwencję funkcjonariuszy.
Po chwili okazało się, że legitymowany 18-letni słupszczanin cały czas nerwowo zachowując się sięga do kieszeni spodni. Tam, jak się okazało miał ukryte zawiniątko z niewielką ilością marihuany. Ponadto, w kieszeni kurtki miał także schowaną małą elektroniczną wagę służącą do porcjowania narkotyków – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

 
Dalsze działania śledczych doprowadziły do przeszukania jego mieszkania. W trakcie tych czynności, policjanci zabezpieczyli słoik, w którym znajdowało się prawie 50 gramów suszu roślinnego. Późniejsze badanie testerami narkotykowymi potwierdziło, że jest to marihuana. Kryminalni zabezpieczyli narkotyki, które będą teraz dowodem w sprawie.

Zatrzymany mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 8 lat więzienia.

Udostępnij.