Tabletki extasy, amfetaminę i marihuanę przechwycili policjanci w mieszkaniu 18 latka ze Słupska. Młodzieńcowi za posiadania groźnych używek grozi kara do 10 lat więzienia.

W ramach tak zwanych czynności operacyjnych funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego ustalili, że na jednym z osiedli mieszka 18- latek, który może mieć związek z tego typu przestępczością. Sygnał wymagał szybkiego sprawdzenia dlatego natychmiast śledczy podjęli decyzje o
realizacji.

Podczas przeszukania mieszkania, w którym przebywał 18-letni mieszkaniec Słupska, kryminalni zabezpieczyli 90 tabletek extasy, prawie 10 gramów marihuany oraz uformowaną z amfetaminy białą kulę o wadze prawie 300 gramów. Łączna wartość zabezpieczonych narkotyków to ponad 10 tysięcy złotych – mówi Robert Czerwiński, rzeczni prasowy słupskiej policji.

Zatrzymany 18-latek trafił do policyjnego aresztu. Został przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Policjanci będą ustalać czy mężczyzna wprowadzał je do obrotu. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Udostępnij.