Centrum Informacji Turystycznej w Łebie odwiedziła Magdalena Stużyńska, pasjonatka jazdy na dwóch kółkach. Wyruszyła w podróż życia wraz z trzyletnim synem Bryanem ze Świnoujścia. Codziennie pokonuje trasę wzdłuż polskiego wybrzeża, około 50 kilometrów.

Łączna długość liczy ponad 600 kilometrów. Młoda cyklistka jest mieszkanką gminy Godów, na stałe zamieszkuje w Krostoszowicach. Zakończenie rajdu odbędzie się w Kątach Rybackich.

Odkąd tylko pamiętam chciałam przyjechać nad Polskie morze. Teraz moje marzenia mogą się spełnić. Łeba zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Jest tu wiele pięknych miejsc a widoki zapierają dech w piersiach. Uroku temu malowniczemu pejzażowi dodaje bliskie sąsiedztwo Słowińskiego Parku Narodowego. W tym trudzie wspiera mnie mój kochany synek, który dodaje mi otuchy. – mówi M. Stużyńska

Cyklistka jest bardzo pozytywną postacią, pełną pasji i wielkiej determinacji w osiąganiu postawionych sobie celów. Pracownicy Urzędu Miasta w CIT Łeba spotkali się z Panią Magdaleną przygotowali słodki poczęstunek oraz wręczyli upominki dla niej i dla jej synka. Pani Magdalena opowiedziała o swojej pasji i miłości macierzyńskiej do ukochanego syna.

Tekst i zdjęcia:  Michał Sałata

Udostępnij.