Policjanci z Komisariatu II w Słupsku poszukują włamywacza, który okradł mieszkanie na osiedlu Niepodległości. Jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Prokurator Rejonowy w Słupsku ze względu na ważny interes społeczny zezwolił na ujawnienie  wizerunku mężczyzny.

Jak ustalili śledczy, 11 sierpnia 2016 roku około godziny 10.00-10:15, mężczyzna ten włamał się do jednego z mieszkań na ulicy Herbsta w Słupsku. Po wyłamaniu zamka drzwi wszedł do środka skąd ukradł złota i srebrną biżuterię, zegarki na szkodę mieszkanki Słupska. Pokrzywdzona wyceniła straty na co najmniej cztery tysiące złotych.
Wszystkich, którzy rozpoznają prezentowaną osobę przedstawioną na zdjęciach lub mieli z nimi styczność prosimy o informacje i osobisty z policjantami z Komisariatu Policji II w Słupsku przy ul. Al 3 maja 1 lub z najbliższą jednostką Policji w kraju. Informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego mężczyzny można przekazywać telefonicznie pod nr 59 848 0 545  lub końcówka 258 oraz  pod całodobowymi numerami 997 i 112 – mówi Robert Czerwiński, rzecznik prasowy słupskiej policji.
wlamywacz-1

wlamywacz-2

Udostępnij.