Gminna Biblioteka Publiczna w Potęgowie zorganizowała przed budynkiem Gminnego Ośrodka Kultury Narodowe Czytanie „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza. Przy odpowiedniej oprawie, klimacie tamtych czasów, czytanie zainicjował Wójt Gminy Potęgowo Dawid Litwin.

03-narodowe-czytanie-potegowo

Do akcji włączyli się przedstawiciele władz samorządowych: Panie radne: Grażyna Pokuć, Renata Spławska, z GOPS Judyta Zawadzka, dyrektor GOK Joanna Basiak oraz sołtys Zochowa Mieczysław Krymski.

00-wojt-dawid-litwin

Czytanie zgromadziło spore grono słuchaczy: uczestniczyli w nim gimnazjaliści z Zespołu Szkół w Potęgowie z opiekunami Barbarą Kochańską i Sławomirem Hinc; młodzież ze Szkoły Podstawowej w Skórowie z dyrektor Joanną Gromowską, Katarzyną Błaszczyk i Kamilem Gapskim; podopieczni z Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej w Potęgowie z dyrektor Iwoną Gierke oraz słuchacze z Klubu Seniora – Zdzisława Nowicka.

Udostępnij.

Notice: Korzystanie z get_currentuserinfo uznawane jest za przestarzałe od wersji 4.5.0! Zamiast tego użyj wp_get_current_user(). in /home/gryfstro/domains/gryf24.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3879