W sobotę, 6 sierpnia w Łebie  wielki Festiwal w klimacie lat dziewięćdziesiątych  „Łeba Love Message Festival”. Wystapią m.in. Mr. President, Loona, Fun Factory, Nana, MasterBoy.

love-message-fest

Będzie to pierwsze tak duże wydarzenie w naszym regionie. Na żywo wystąpią artyści, których utwory już na stałe wpisały się do panteonu największych światowych przebojów muzyki rozrywkowej. Z pewnością nie jeden z nas wraca wspomnieniami do tych pięknych lat 90’tych, które były dość specyficzne ale jakże urokliwe. Zapraszamy zatem do Łeby 6 sierpnia. – mówi Michał Sałata, asystent Burmistrza Miasta Łeby ds. Kultury i Sportu.

Wystąpią:

  • LayZee aka Mr. President
  • Loona
  • Fun Factory
  • Nana
  • MasterBoy

Bilety można zakupić na stronie www.lovemessagefestival.pl.

Festiwal będzie trwał ponad 6 godzin. Tego dnia na scenie, która powstanie na placu przy Szkole Podstawowej w Łebie, na żywo wystąpi pięciu znanych wykonawców zagranicznych z tamtych lat, a są nimi: Mr. PresidentLayZee aka, znany z takich hitów jak „Coco Jambo”, zespół Loona „Bailando”, Nana „Lonely”, Masterboy czy Fun Factory „I Wanna Be With U”.

Bilety można zakupić także w Biurze Turystycznym „Dunaj”w Lęborku oraz w Lokalnej Organizacji Turystycznej „Łeba-Błękitna Kraina” w Łebie. Możliwość kupienia biletów również w dniu festiwalu na miejscu imprezy jak również u promotorek.

 

Udostępnij.